loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Próbne egzaminy ósmoklasisty (25- 27.11.2020r.)

Próbne egzaminy ósmoklasisty (25- 27.11.2020r.)

Wszyscy ósmoklasiści naszej szkoły (13-uczniów) przystąpili do egzaminów próbnych z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, które odbywały się w Szkole w Kadczy w dniach: 25-27 listopada 2020r.

Uczniowie rozwiązywali zadania „Próbny egzamin ósmoklasisty z Nową Erą”, przygotowane zgodnie z obowiązującą formułą oraz aktualnymi zaleceniami CKE dotyczącymi organizowania i przeprowadzania egzaminu w klasie ósmej szkoły podstawowej. Uzyskane przez uczniów wyniki z egzaminów będą zapewne ważną informacją dla ucznia (także nauczyciela) na temat: co już umiem, wiem, potrafię, a jakie wiadomości i umiejętności muszę jeszcze powtórzyć i utrwalić.

W związku z trwającą pandemią Covid-19 nasi ósmoklasiści pisali w tym roku egzaminy z zachowaniem obostrzeń sanitarnych, podzieleni na cztery grupy po 3-4 osoby.

Życzymy naszym ósmoklasistom jak najwyższych wyników z tych i kolejnych egzaminów.

(Wychowawczyni kl. VIII, A. Szwarkowska)

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content