loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Projekt ” Zabawka” w przedszkolu

Projekt ” Zabawka” w przedszkolu

W minionym tygodniu dzieci z grupy 6-latków realizowały blok tematyczny poświęcony zabawkom. Przedszkolaki miały okazję do poszerzenia swojej wiedzy na temat zabawek, ale przede wszystkim projekt miał zmobilizować dzieci do wyzwolenia swojej kreatywności i samodzielnego organizowania sobie zabawy. Efektem zajęć było stworzenie swojej własnej zabawki.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content