loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Przedszkolaki w teatrze

Przedszkolaki w teatrze

5 lutego dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Centrum Kultury i Sztuki “Sokół” w Starym Sączu na spektakl teatralny ” Legendy Polskie”. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu dzieci była to pierwsza wizyta w teatrze. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.
Wizyta dzieci w teatrze to dla nauczycieli forma pracy dydaktyczno-wychowawczej.
Uczy dziecko : – szacunku dla sztuki, dla pracy aktorów, – wyzwala emocje, pomaga przeżywać je razem z rówieśnikami, – skłania do skupienia uwagi, wyciszenia– rozwija wrażliwość ( bohaterowie są prawdziwi, namacalni )– przybliża dziecku pojęcie dobra i zła, uczucia przyjaźni, lojalności, zazdrości i smutku.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content