loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Rajd Partyzancki na Przełęcz Przysłop

Rajd Partyzancki na Przełęcz Przysłop

14 lutego 2020r odbył się pieszy Rajd Partyzancki na Przełęcz Przysłop z okazji 76 rocznicy obławy niemieckiej na oddział partyzancki “Wilk”.

Uczestnicy Rajdu rozpoczęli swoją wędrówkę w Szczawnicy na Placu Dietla, natomiast meta była na Przełęczy Przysłop. Trasa przebiegała oznakowanymi szlakami. Po drodze były ulokowane punkty kontrolne – oddziały niemieckie i partyzanckie. Aby otrzymać punkty za wykonanie zadania, naależało się tutaj wykazać odpowiednią wiedzą historyczną. Dzięki członkom grupy rekonstrukcyjnej, uczestnicy mogli w pewnym stopniu poczuć atmosferę tamtego okresu. Dodatkową atrakcją była piękna, zimowa pogoda.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content