loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczystym apelem rozpoczął się 3 września 2018r. o godz. 9:00 w naszej szkole nowy rok szkolny 2018/2019. Dyrektor szkoły, pan Stanisław Szwarkowski, powitał zebranych uczniów, szczególnie pierwszoklasistów, rodziców i nauczycieli, życząc powodzenia oraz wytrwałości w nauce i pracy.Po uroczystej inauguracji uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas na pierwsze lekcje wychowawcze.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content