loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Jednym z najpiękniejszych wydarzeń w naszej szkole jest uroczystość przyjęcia najmłodszych uczniów, która miała miejsce dokładnie miesiąc po rozpoczęciu roku szkolnego – 4 października 2023 roku. Ślubowanie i pasowanie na ucznia pierwszej klasy stanowi dla każdego Dziecka oraz każdego Rodzica wyjątkowy moment.

Podczas tego wyjątkowego dnia, nasi uczniowie zaprezentowali wzruszający program artystyczny. Niemniej jednak najważniejszym punktem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandarze szkoły oraz ich pasowanie na pełnoprawnych uczniów. Ceremonię pasowania przeprowadziła nasza Pani Dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kadczy.

Na zakończenie uroczystości każdy z pierwszoklasistów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek i wspólnie z dziećmi świętowali ten dzień.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom nieustającej pasji w zdobywaniu wiedzy, niekończącej się ciekawości świata oraz wiele radości z nauki.

                                                                                                                                                                                        M.D.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content