loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I

Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I

Dnia 05 października 2022 roku w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość -ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej.

Pierwszoklasiści w obecności pana dyrektora , nauczycieli, rodziców oraz starszych koleżanek i kolegów zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania i bezpieczeństwa.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar naszej szkoły, po czym przyrzeczenie złożyli rodzice. Następnie dyrektor szkoły Stanisław Szwarkowski wielkim ołówkiem dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. W ten sposób pierwszoklasiści zostali pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej w Kadczy.
Na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne oraz upominki od społeczności uczniowskiej.
Kochane Pierwszaki – gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce. Powodzenia!

 

S.G

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content