loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Śniadanie daje moc

Śniadanie daje moc

8 listopada 2018r. uczniowie klas I-III wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie Daje moc”. W czasie zajęć edukacyjnych uczniom zostały przekazane cenne informacje w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania i roli prawidłowego żywienia. Ważne jest , by jeść pięć posiłków w ciągu dnia o stałych porach i bez pośpiechu, systematycznie sięgać po nabiał, ryby, mięsa i pieczywo pełnoziarniste, a także picie wody, zamiast szkodliwych napojów gazowanych.
Uczniowie z entuzjazmem uczestniczyli w podjętej akcji, przygotowując wspólnie posiłek oraz nakrywając do stołu, a także wyrazili chęć powtórzenia takich działań. Akcja dała uczniom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również dała szansę na integrację grupy, zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie człowieka.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content