loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Spotkanie edukacyjne z Panią Marią Kuczkowicz

Spotkanie edukacyjne z Panią Marią Kuczkowicz

W dniu 14 marca w naszej szkole gościliśmy Panią Marię Kuczkowicz, lekarza weterynarii, twórczynię projektu “W imieniu tych, co nie mówią”, która od wielu lat zajmuje się ratowaniem dzikich zwierząt.

Swoją pasją podczas pracy z dzikimi zwierzętami i doświadczeniami z podróży dzieli się na wykładach edukacyjnych przekazując słuchaczom prawdziwe historie jej podopiecznych. Jej wykłady to nie tylko ogromna dawka rzetelnej wiedzy, ale i opowieść o miłości do zwierząt. Uczniowie naszej szkoły podczas tego pasjonującego i ujmującego wykładu mieli szansę poznać zwyczaje niedźwiedzi brunatnych. Pani Maria również wyjaśniła jak należy się zachować podczas spotkania z takim zwierzęciem oraz przekazała jak ważne jest dbanie o czystość środowiska naturalnego, w którym musi się znaleźć miejsce nie tylko dla ludzi, ale też zwierząt.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content