loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Spotkanie edukacyjne z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Spotkanie edukacyjne z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

28 września w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Uczniowie w czasie pogadanki mieli okazję utrwalić, poszerzyć oraz uaktualnić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego. Poruszono między innymi temat  bezpiecznego przechodzenia przez ulicę w miejscach oznakowanych i nieoznakowanych, bezpiecznego poruszania się po chodniku, jezdni oraz  ścieżce rowerowej. Uczniowie mieli okazję zdawać nurtujące ich pytania dotyczące przepisów bezpiecznego  poruszania się na rowerach i tak popularnych ostatnio hulajnogach elektrycznych. Dodatkowo pogadankę poprzedziły swoim krótkim występem przedszkolaki, dając dowód na to, że nawet najmłodsi mają świadomość o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

K.M

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content