loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Spotkanie z grupą rekonstrukcyjną “ARKONA”

Spotkanie z grupą rekonstrukcyjną “ARKONA”

23 września 2019r. odwiedzili naszą szkołę członkowie grupy rekonstrukcyjnej “ARKONA”. Podczas spotkania zaprezentowali umundurowanie i uzbrojenie różnych formacji wojskowych w okresie od powstania listopadowego do odzyskania przez Polskę niepodległości.. Uczniowie mogli zobaczyć pokaz walki na szable i bagnety, wziąć udział jako poborowi do rekrutacji Legionistów Piłsudskiego czy zagłosować w plebiscycie.

Była to bardzo ciekawa, żywa lekcja historii.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content