loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Spotkanie z Maltańską Służbą Medyczną

Spotkanie z Maltańską Służbą Medyczną

7 lutego 2018r. w naszej szkole gościliśmy członków krynickiego oddziału Maltańskiej Służby Medycznej. Na zaproszenie ks. Krzysztofa Ceglarza przybyli młodzi wolontariusze oraz ks. Andrzej Faron, który jest organizatorem i szefem krynickiego oddziału. Goście zaprezentowali metody udzielania pierwszej pomocy oraz przeprowadzili szkolenie dla grupy młodszych i starszych uczniów. Na zakończenie pokazu można było obejrzeć wyposażenie ambulansu, z którego w nagłych wypadkach korzystają maltańczycy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content