loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Spotkanie z policjantami

Spotkanie z policjantami

27 września 2019r. do naszej szkoły na spotkanie z uczniami przybyli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu – sekcja ruchu drogowego. Policjanci, wspólnie z dziećmi z oddziałów przedszkolnych, przypomnieli zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym: mówiono o bezpiecznej drodze do i ze szkoły, o poruszaniu się po drogach publicznych po zmroku oraz o obowiązkowym wyposażeniu roweru. Na zakończenie spotkania uczniowie mieli możliwość zadawania pytań. Było to bardzo interesujące spotkanie.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content