loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

W dniu 11.10.2023 w naszej szkole odbyło się spotkanie edukacyjne z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego w Nowym Sączu.
Podczas prelekcji dzieci miały okazję zapoznać się z przepisami ruchu drogowego, jakie obowiązują pieszych i zmotoryzowanych uczniów poruszających się na rowerach i hulajnogach w drodze do i ze szkoły. Funkcjonariusze przedstawili również zasady poruszania się po chodnikach, poboczach i przejęciach dla pieszych. Po prelekcji uczniowie mieli okazję zadawać nurtujące ich pytania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Na zakończenie spotkania dzięki wsparciu PSB Mrówka Łącko nasi uczniowie otrzymali odblaski, które zapewnią im widoczność i większe bezpieczeństwo podczas poruszania się po zmroku.    
Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content