loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Stypendium naukowe im. Braci Potoczków

Stypendium naukowe im. Braci Potoczków

Stypendium naukowe im. Braci Potoczków dla uczennicy naszej szkoły
29 listopada 2019r. w Sali Zygmuntowskiej w Nowym Sączu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Uczennica kl. VII naszej szkoły – Alicja Turek otrzymała stypendium naukowe, przyznane przez Fundację Sądecką, Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” i w ramach Funduszu Stypendialnego im. Braci Potoczków.
Alicja znalazła się wśród 133 najzdolniejszych uczniów oraz młodych artystów i sportowców z naszego regionu. Alicjo, serdeczne gratulacje (dla Ciebie i Twoich Rodziców) oraz życzenia dalszych sukcesów.
Szczegółowa relacja z gali w materiale filmowym na “Sądeczaninie”.

/wychowawczyni kl. VII/

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content