loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
SUKCES NASZEJ UCZENNICY!

SUKCES NASZEJ UCZENNICY!

8 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 21 im. Jana Pawła II w Nowym Sączu odbyło się uroczyste zakończenie Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, na które zaproszeni zostali laureaci konkursu wraz z opiekunami i rodzicami. W gronie laureatów znalazła się nasza uczennica z klasy VIII – Weronika Cebula. Laureatów przywitali przedstawiciele kuratorium, władz miasta, dyrekcja SP nr 2 oraz przewodnicząca konkursu. Po interesującym spektaklu słowno–muzyczno-tanecznym przygotowanym przez uczniów szkoły laureatom zostały wręczone zaświadczenia i nagrody rzeczowe, a opiekunom podziękowania. W grupie laureatów konkursu Weronika zajęła II miejsce.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content