loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dzień 25 listopada ustanowiony został na całym świecie Dniem Pluszowego Misia. W związku z tym, uczniowie klasy pierwszej bawili się wraz ze swoimi ulubionymi maskotkami, które tego dnia zabrali ze sobą do szkoły.

Pierwszaczki zostały zapoznane z historią powstania maskotki,  wysłuchały bajki o pluszowym misiu, przypomniały sobie najbardziej znane na całym świecie, a także w Polsce misie – postaci z bajek. Pojawił się Kubuś Puchatek, Miś Paddington czy też Miś Uszatek. Było mnóstwo wspólnych zabaw i śpiewu.

Dzieci wykonały prace plastyczne przedstawiające niedźwiadki.  Na zakończenie każdy uczeń otrzymał dyplom przyjaciela Pluszowego Misia.

K. Z-Sz.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content