loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Święto Konstytucji 3 Maja

Święto Konstytucji 3 Maja

26 kwietnia 2019r. na sali gimnastycznej odbyła się akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość została zorganizowana przez uczniów kl. V pod opieką wychowawcy. Szkolne obchody miały za cel przybliżenie uczniom ważnych wydarzeń z XVIII wieku. Wszyscy mieli przypięte biało – czerwone kotyliony jako element obchodów Święta oraz znak naszej obywatelskiej wspólnoty.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content