loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Szkolny etap konkursu „Z dobrą nowiną przez życie”

Szkolny etap konkursu „Z dobrą nowiną przez życie”

W dniu 19 Listopada w naszej szkole miał miejsce pierwszy etap konkursu przedmiotowego z religii.

Głównym tematem konkursowym była treść Ewangelii według Świętego Łukasza. Jedyną tegoroczną uczestniczką była uczennica VIII klasy Alicja Turek, która uzyskała 95  % wynik i zakwalifikowała się do etapu rejonowego. Na uwagę zasługuje fakt, że uczestniczka tego konkursu musiała wykazać się bardzo dobrą znajomością treści, która nie jest łatwa. Pragnę ze swojej strony pogratulować jej świetnego wyniku oraz wyrazić serdeczne podziękowania wobec tych wszystkich, którzy przyczynili się do przeprowadzenia konkursu w naszej szkole.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content