loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Szkolny etap Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Szkolny etap Małopolskiego Konkursu Geograficznego

Małopolski Konkurs Geograficzny odbył się 17.11.2020r . Tematyka konkursu: „Świat i Polska”-przyroda, społeczeństwo, gospodarka.

Uczestnicy  konkursu  wykazywali  się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu geografii świata, ze szczególnym uwzględnieniem Azji, Australii i Oceanii, Afryki oraz regionów geograficznych Polski. Ponadto należało  również  przyswoić treści geograficzne zawarte w  podstawie programowe –  szczególnie znajomość mapy świata.  Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział dwie uczennice z klasy VIII ( Oliwia Potoniec i Alicja Turek). Rozwiązywały test, za który można było uzyskać maksymalnie 80 punktów. Gratulujemy udziału w konkursie.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content