loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Szkolny Konkurs Historyczny

Szkolny Konkurs Historyczny

„GMINA ŁĄCKO – POZNAJMY JĄ BLIŻEJ” Konkurs odbył się 14 listopada 2018r. Do eliminacji szkolnych przystąpiło 8 uczennic z kl. V – VIII. Uczestniczki rozwiązywały test pisemny zawierający 10 pytań o charakterze otwartym i zamkniętym, za które można było uzyskać maksymalnie 32 punkty.

Prace oceniała Komisja Konkursowa w składzie: pani Krystyna Dziedzic i pani Stanisława Gawlik.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I. Alicja Turek kl. VI, Emilia Owsianka kl. VIII
II. Joanna Olszak kl. VIII
III. Mirella Hebda
IV. Wiktoria Klag kl. VI
V. Emilia Brodowska kl. V
VI. Patrycja Kozik kl. VI
VII. Angelika Smoroń kl.VII

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Osoby, które uzyskały miejsca I – III otrzymują nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Dwie uczennice, które otrzymały najwięcej punktów, wezmą udział w eliminacjach gminnych konkursu w Maszkowicach.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content