loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

“Ferie na sportowo” pod tym hasłem w dniu 21.01.2022 na sali gimnastycznej został rozegrany szkolny turniej Tenisa Stołowego.

Zawody zostały przeprowadzone w kategorii dziewcząt i chłopców.

Od godz. 10 rywalizowały dziewczyny, które rozegrały swój turniej najbardziej sprawiedliwym systemem gry, czyli „każdy z każdym”.

Po zakończeniu wszystkich meczy najlepszą zawodniczką okazała się Łucja Jawor, która wygrała wszystkie spotkania. Na kolejnych miejscach uplasowały się:

2. Nikola Niemiec

3. Kamila Zaremba

4. Oliwia Potoniec

5. Emilia Majerska

6. Julia Pierzchała

 

Po zakończeniu rozgrywek i wręczeniu nagród dla dziewcząt do gry przystąpili chłopcy, którzy z racji większej ilości zawodników zagrali swój turniej systemem do dwóch przegranych spotkań. W kategorii chłopców najlepszy okazał się Jakub Nieckarz, na drugim miejscu uplasował się Wiktor Kwiatkowski a trzecie miejsce przypadło Jakubowi Niemiec.

Kolejne miejsca zdobyli:

4. Karol Łatka

5. Krystian Sołtys

6. Karol Brodowski

7. Patryk Gadzina

8. Ireneusz Nieckarz

9. Miłosz Waligóra

 

Na uwagę zasługuje fakt, iż miejsca 4,5,6 przypadły uczniom z klasy piątej, którzy uczęszczając na szkolne koło tenisa stołowego robią duże postępy. Widoczny progres w grze tych chłopców daję nadzieję, że w najbliższych latach będą godnie reprezentować szkołę na zawodach gminnych i miejmy nadzieję również powiatowych.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content