loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Uroczysta inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024

Uroczysta inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024

W dniu 4 września 2023 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej im. bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kadczy uczniowie wraz z nauczycielami, pracownikami szkoły, dyrekcją oraz rodzicami rozpoczęli nowy rok szkolny.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała nowa pani dyrektor, Celina Świebocka, która powitała całą społeczność szkolną zgromadzoną w sali gimnastycznej. Wszystkim uczniom życzyła, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych, rozwijających doświadczeń oraz wielu radosnych chwil. Uroczystość uświetnił swoją obecnością pan Jan Dziedzina, Wójt Gminy Łącko, który życzył wszystkim sukcesów i wytrwałości w nowym roku szkolnym. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

K.P

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content