loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

W dniu  25.06.2021 r. odbyło się  w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Podczas uroczystości dzieci miały możliwość ( po długim czasie)  zaprezentowania swoich  umiejętności wokalnych i recytatorskich. Pan dyrektor Stanisław Szwarkowski  podziękował rodzicom za zaangażowanie i współpracę w tym trudnym dla wszystkich okresie. W uroczystości wzięła również udział przewodnicząca Rady Rodziców pani  Agnieszka Grzech, która wspólnie z Panem Dyrektorem i wychowawczynią grupy wręczyła dzieciom dyplomy wraz z  książeczkami oraz drobne upominki przygotowane przez rodziców.
Wszystkim dzieciom i ich najbliższym życzymy udanych , słonecznych wakacji.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content