loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej

W naszej szkole uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego rozpoczęły się już w Czwartek 24 czerwca 2021r.

Ten dzień zaczynamy od uroczystego wciągnięcia flagi na maszt i odśpiewania hymnu państwowego przez całą społeczność szkolną. Następnie o godz. 9.00 w kapliczce Podgórą została odprawiona Msza Św. z okazji zakończenia roku szkolnego. W Piątek o godz. 8 uroczyste zakończenie roku w pierwszej kolejności mieli uczniowie klasy ósmej, którzy tradycyjnie programem słowno-muzycznym pożegnali się z naszą szkołą. Po barwnym i ciekawym występie Dyrektor Szkoły Pan Stanisław Szwarkowski uroczyście wręczył nagrodę Prymusa Szkoły, którą otrzymała Alicja Turek. Następnie wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, nagrody książkowe i listy gratulacyjne. Również podczas tego zakończenia byli obecni uczniowie klasy siódmej, którzy pożegnali swoich starszych kolegów wręczając im pamiątkowe upominki.

Z powodu obostrzeń pandemicznych w późniejszym czasie swoje zakończenie mieli uczniowie klas IV-VI a po nich uczniowie I-III.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content