loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 w Szkole Podstawowej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 w Szkole Podstawowej

24 czerwca 2022r. o godzinie 8.00 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego 2021/22 dla klas IV-VIII w naszej szkole.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego. Niezwykle ważnym i wzruszającym wydarzeniem było przekazanie Sztandaru Szkoły młodszym koleżankom i kolegom przez poczet sztandarowy klas ósmych. Następnie uczniowie klasy 8 na pożegnanie szkoły przedstawili swój montaż słowno-muzyczny po którym ze łzami w oczach wręczyli kwiaty swoim rodzicom i nauczycielom. Kolejnym etapem było wystąpienie Pana Dyrektora Stanisława Szwarkowskiego który w krótkim przemówieniu skierował się do zgromadzonych a następnie dokonał wręczenia świadectw i nagród uczniom klasy 8. Pan Dyrektor wręczył również listy gratulacyjne rodzicom najlepszych absolwentów. Następnie zostali wyróżnieni uczniowie z klas IV-VII którzy z rąk Dyrektora odebrali świadectwa z wyróżnieniem za rok szkolny 2021/22. Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor uroczyście pożegnał Panią Aleksandrę Cebula, która uzyskała prawa emerytalne i przeszła na emeryturę. Dyrektor podkreślił olbrzymi wkład i zasługi Pani Aleksandry podczas wieloletniej pracy i zaznaczył, że od początku do końca była zatrudniona tylko w rodzimej szkole w Kadczy.

O godzinie 10 uroczyste zakończenie roku szkolnego mieli uczniowie klas I-III.

 

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content