loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23.06.2023r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dyrektor, nauczyciele, uczniowie,  rodzice oraz Wójt Gminy Łącko – pan Jan Dziedzina zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby pożegnać rok szkolny 2022/2023.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego absolwenci klasy ósmej, pod opieką wychowawczyni – R. Plata, zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, w którym podsumowali lata ich nauki. Następnie głos zabrał pan Dyrektor, który wręczył, wspólnie z wychowawcami poszczególnych klas, świadectwa z czerwonym paskiem, dyplomy oraz nagrody książkowe.

W tym szczególnym dniu pracownicy naszej szkoły oraz Rada Rodziców pożegnali  panią  Marię Łatka, która po wielu latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Maria podziękowała wszystkim za lata współpracy. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Łącko, który podziękował panu Stanisławowi Szwarkowskiemu za 25 lat pracy na stanowisku dyrektora szkoły. Podziękowania panu Dyrektorowi złożyli również nauczyciele oraz Rada Rodziców.

Na zakończenie uroczystości uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas, gdzie wręczono pozostałe świadectwa.

Kończąc spotkanie wszyscy życzyli sobie wspaniałych, słonecznych, przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

R.P

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content