loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
V Gminny Integracyjny Turniej Warcabowy

V Gminny Integracyjny Turniej Warcabowy

12 marca 2019r. w naszej szkole odbył się V Gminny Integracyjny Turniej Warcabowy.

W turnieju wzięło udział po dwóch zawodników z 8 Szkół Podstawowych gminy Łącko, a były to: Szkoła Podstawowa w Maszkowicach, w Kadczy, w Obidzy, w Zarzeczu, w Jazowsku, w Szczereżu, w Czarnym Potoku oraz Kiczni, a także wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu (7 uczniów).
23 zawodników rywalizowało ze sobą w jednej kategorii. Głównym Sędzią zawodów był Pan Andrzej Majerski. W trakcie turnieju panowała miła atmosfera, wszyscy grali zgodnie z zasadami FAIR PLAY. Po około 2 godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców turnieju:
I miejsce- Lucjan Basiaga (SP Obidza)
II miejsce- Hubert Słowik (SP Obidza)
III miejsce- Daniel Oracz (SOSW Nowy Sącz)
Nagrodę za grę FAIR PLAY otrzymała Klaudia Masiarz (SP Jazowsko).
Sponsorami turnieju były: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Rada Rodziców przy ZSP w Kadczy.
Atrakcyjne nagrody, pamiątkowe puchary i dyplomy dla wszystkich uczestników turnieju zostały uroczyście wręczone przez Wójta Gminy Łącko Jana Dziedzinę, Sędziego Głównego Andrzeja Majerskiego oraz Dyrektora ZSP w Kadczy Stanisława Szwarkowskiego.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content