loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
VI GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATEMATYKI KLAS III”

VI GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATEMATYKI KLAS III”

27 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Kiczni odbył się VI Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III „Mistrz Matematyki”. W konkursie wzięło udział 13 uczniów z 11 szkół Gminy Łącko. „Mistrzem Matematyki” została uczennica naszej szkoły Klara Zielińska, która perfekcyjnie rozwiązała zadania konkursowe zdobywając 54 punkty na 56 możliwych. Uczennica otrzymała w nagrodę medal „Mistrza Matematyki”, statuetkę, dyplom oraz upominki rzeczowe.

Gorąco Klarze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content