loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
VI Integracyjny Turniej Warcabowy

VI Integracyjny Turniej Warcabowy

7 grudnia 2016r. o godz. 10.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowym Sączu odbył się VI Integracyjny Turniej Warcabowy, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W tym roku patronat nad turniejem objął Starosta Nowosądecki pan Marek Pławiak.
W głównej sali ośrodka, rozpoczął się turniej prowadzony i sędziowany przez p. Andrzeja Majerskiego, wychowawcę w internacie SOSW. Przyjęty został tzw. szwajcarski system rozgrywek (5 rund – pary zawodników w poszczególnych rundach kojarzone były przez komputer). W zawodach brali udział zawodnicy i zawodniczki z różnych miejscowości powiatu nowosądeckiego, przy czym najliczniejszą grupę stanowili wychowankowie SOSW w Nowym Sączu oraz uczniowie naszej szkoły. W rozgrywkach warcabowych szczególny nacisk położono na grę fair play, a gra w warcaby stała się okazją do integracji dzieci i młodzieży z różnych środowisk Sądecczyzny.
Po dwóch godzinach rozgrywek wyniki przedstawiały się następująco:
Kategoria chłopców:
I m.- Kamil Nowak – SOSW Nowy Sącz
II m. – Mateusz Zielonka (SP Kadcza)
III m. – Daniel Oracz – SOSW Nowy Sącz
IV m. – Piotr Kwiatkowski (SP Kadcza)

Kategoria dziewcząt:
I m.-Weronika Zielińska (SP Kadcza)
II m.- Angelika Smoroń (SP Kadcza)
III m.- Weronika Chłud (SP Kadcza)
IV m.- Oliwia Zaremba (SP Kadcza)

Nagrodę Fair Play otrzymała: Weronika Zielińska (SP Kadcza).
Nasza szkoła otrzymała również puchar za zajęcie II miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content