loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
VI Zjazd Sądeczan

VI Zjazd Sądeczan

3 czerwca 2018r. już po raz szósty porozrzucani po całym świecie mieszkańcy naszego regionu spotkali się przed Ołtarzem Papieskim w Starym Sączu na dorocznym Zjeździe Sądeczan.
W tym wydarzeniu naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy z Dyrektorem szkoły Stanisławem Szwarkowskim.
Organizatorem spotkania na Starosądeckich Błoniach jest Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin”. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. Eucharystii przewodniczył ks. prałat dr Jerzy Jurkiewicz, proboszcz parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Tradycyjnie zaraz po mszy odznaczono osobę, która przyczynia się do promowania naszego regionu. Tym razem Krzyż Sądecki odebrał Jerzy Giza, laureat Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora z 2016 roku, wnuk gen. Józefa Gizy. Zjazd Sądeczan to także radosny piknik z wieloma atrakcjami. Można m.in. podziwiać dzieła twórców ludowych na największej w tym regionie wystawie.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content