loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
VII Powiatowy Integracyjny Turniej Warcabowy w Nowym Sączu

VII Powiatowy Integracyjny Turniej Warcabowy w Nowym Sączu

Nasza szkoła została zaproszona na siódmy Integracyjny Turniej Warcabowy, który odbył się 6 grudnia 2017 w SOSW z Nowym Sączu. Startowało czterdziestu pięciu uczestników. Nasza szkoła dostała nagrodę fair-play.
Sędzią głównym był pan Andrzej Majerski. Z naszej szkoły startowały cztery osoby:Weronika Zielińska-3miejsce, Angelika Smoroń-4 miejsce, Mateusz Zielonka-wyróżnienie, Piotr Kwiatkowski-2 miejsce. Każdy poza podium dostał pamiątkowy medal oraz dyplom. Każdy uczestnik turnieju był zadowolony, a turniej przebiegł bez większych przeszkód.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content