loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wczesna edukacja – prawidłowy rozwój w Przedszkolu Samorządowym w Kadczy

Wczesna edukacja – prawidłowy rozwój w Przedszkolu Samorządowym w Kadczy

W okresie od 16 sierpnia 2011r. do 16 lipca 2012r. w wyremontowanym w czasie wakacji letnich Przedszkolu Samorządowym w Kadczy przebywa przez 9 godzin dziennie, od godz. 7.00 do godz. 16.00 – 45 dzieci, tj. dwa oddziały przedszkolne. Grupa 3-4-latków i 5-6-latków doskonali swoje umiejętności i zainteresowania w ramach projektu „Wczesna edukacja – prawidłowy rozwój”, finansowanego ze środków UE.

Wydłużenie czasu pracy przedszkola o 4 godz. dziennie pozwala na organizację z dziećmi zajęć dodatkowych z jęz. angielskiego, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej, logopedii, umożliwia wsparcie psychologiczne ze strony psychologa oraz wyjazdy edukacyjne, wycieczki poza miejsce zamieszkania, np. do Nowego Sącza, Falkowej, miasteczka galicyjskiego oraz do Krakowa. Wszystkie dzieci korzystają z zabawek, pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach projektu oraz mają zapewnione bezpłatne całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek), które dostarcza firma cateringowa z Zabrzeży.
Kierownikiem projektu jest p. Marek Rychlec (pracownik UG w Łącku), asystentem kierownika – dyrektor ZSP w Kadczy p. Stanisław Szwarkowski.
Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze w oddziałach przedszkolnych prowadzi 11 pań (w tym: 7 w ramach projektu): Janina Rams, Stanisława Łabuda, Ewa Owsianka, Katarzyna Ziaja, Jolanta Waligóra, Bożena Majerska, Magdalena Jasiurkowska, K. Wierzbicka – Słowik, Aleksandra Cebula, Bożena Rajczak, Krystyna Wielosik.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content