loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W TEATRZE

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W TEATRZE

W dniu 10 grudnia 2019 roku nasze przedszkolaki udały się do Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu na spektakl teatralny pt.”Baśń o Królowej Śniegu” zagrany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.
Fabuła opowieści opowiada o wielkiej przyjaźni między dziećmi, a także o sile poświęcenia dla kogoś bliskiego. Dzieci były oczarowane piękną scenografią oraz strojami i rekwizytami, używanymi przez aktorów. Obejrzany spektakl wywarł na małych widzach wielkie wrażenie. Pełni artystycznych doświadczeń młodzi widzowie jeszcze po powrocie do przedszkola z entuzjazmem rozmawiali o tym, co najbardziej utkwiło w ich pamięci.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content