loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W piątkowy poranek – 4 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj (ze Związku Podhalan Oddział w Jazowsku).

Tak długo oczekiwany gość przybył wraz ze swoimi pomocnikami w bryczce i w asyście pięknych koni. Na powitanie tak ważnej osoby dzieci wyrecytowały wiersz i zaśpiewały piosenkę o Mikołaju. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe  i rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – niekiedy troszkę zawstydzone. Oprócz osobiście wręczanych prezentów Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców
i pani w przedszkolu.
Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze
i  przyniosła dzieciom wiele radości. Dzień ten z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Dyrektor ZSP w Kadczy dziękuje Panu Janowi Biel – Prezesowi Oddziału Jazowsko Związku Podhalan za pomoc w organizacji tej ważnej dla przedszkolaków uroczystości, Pani mgr Ewie Fałowskiej – nauczycielce Przedszkola Samorządowego w Kadczy za przygotowanie dzieci i oprawę spotkania oraz Pani Elżbiecie Sołtys  – Rada Rodziców przy ZSP w Kadczy.

Z poważaniem S. Szwarkowski

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content