loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wycieczka do Inwałdu

Wycieczka do Inwałdu

14 czerwca 2019r. uczniowie klas III-VI wraz z opiekunami brali udział w wycieczce do Inwałdu. Dzieci zwiedziły Park Miniatur, Park Dinozaurów, Średniowieczną Warownię, Park Ojca Świętego oraz Kucyk Mini ZOO. W parkach na uczniów czekały ciekawe atrakcje m.in. zjeżdżalnia, kino 5d, koło młyńskie, labirynt, karuzele, statek piracki, spływ pontonem (“Dzika rzeka”) itd. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem, gdyż z atrakcji parków mogły korzystać wielokrotnie i powiedziały, że w przyszłym roku szkolnym znów chcą odwiedzić Inwałd.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content