loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wycieczka do Klockolandii

Wycieczka do Klockolandii

23 kwietnia 2018r. uczniowie biorący udział w projekcie „Innowacyjne rozwiązania cyfrowe” uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki i Zabaw – Klockolandia w Krakowie.
Trzeba przyznać, że jest to miejsce gdzie spełniają się dziecięce marzenia i czeka na nich mnóstwo atrakcji. Nasz pobyt rozpoczęliśmy do zajęć edukacyjnych z animatorami. Dzieci z pomocą laptopów projektowały konstrukcje przez siebie wymyślone a następnie budowały je z klocków. Kolejną atrakcją było oglądanie ekspozycji, która składała się z kilkudziesięciu robotów i pojazdów do sterowania. Wszystkie modele zostały stworzone z klocków LEGO. Największe wrażenie na dzieciach zrobił olbrzymi dworzec kolejowy wraz z torami i ruchomymi wagonikami, którymi mogły za pomocą pilotów samodzielnie sterować. Ten wspaniały dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content