loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
WYCIECZKA DO NASKIEJ ZAGRODY W KADCZY

WYCIECZKA DO NASKIEJ ZAGRODY W KADCZY

Dnia 29.09.2021r. uczniowie klasy I pod opieką wychowawczyni udali się do pobliskiej Naskiej Zagrody.

W tym rekreacyjnym miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji. Pierwszą z nich była stajnia z końmi różnej maści. Dzieci z dużym zaciekawieniem poznawały tajniki hodowli koni. Jeszcze większym zainteresowaniem cieszyły się pozostałe zwierzęta: kozy, owce oraz towarzyski kucyk. Dla większości dzieci był to pierwszy tak bliski kontakt ze zwierzętami, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Największym przeżyciem dla nich, okazało się karmienie zwierząt oraz czesanie łagodnego kucyka.

Dzieci miały też okazję przekonać się, jak trudną sztuką jest dojenie krowy/nawet mechanicznej/. Nie zabrakło też słonecznej pogody, dobrego humoru i wspólnych zabaw integracyjnych. Pierwszoklasiści na długo zapamiętają, pełen atrakcji i wrażeń, pobyt w Naskiej Zagrodzie.

M.Ł

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content