loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wycieczka do Szczawnicy

Wycieczka do Szczawnicy

12 października 2022 r. uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią udali się na wycieczkę turystyczno – krajoznawczą do Szczawnicy.

Zbiórkę mieliśmy o godz. 9:20 w szkole, natomiast o 9:35 mieliśmy autobus z pobliskiego przystanku. Podczas podróży mogliśmy oglądać cudowne krajobrazy, które stopniowo wyłaniały się z porannej mgły. Na miejsce dotarliśmy około godz. 11:00. Udaliśmy się do stacji kolejki krzesełkowej na Palenicę. Jadąc wyciągiem podziwialiśmy błękitne niebo i piękne góry, kolorowe drzewa i krzewy, cudowną jesień. Na górze dojrzeliśmy zdjęcia, które mieliśmy robione przy zejściu z krzesełek. Następnie udaliśmy się na zjeżdżalnię grawitacyjną zwaną rynnami (było super!). Po zjechaniu na dół zjedliśmy pizzę i był czas na zakup pamiątek. Z kolei udaliśmy się na spacer i zwiedzanie Szczawnicy. Około godz. 15:00 dotarliśmy do szkoły.

Wycieczka była bardzo interesująca i fajna. To był super czas spędzony z koleżankami i kolegami.

Autor: Magdalena Lizoń kl. VI

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content