loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wycieczka do Zakopanego klasy III

Wycieczka do Zakopanego klasy III

19 maja 2022r. kl. III  wraz z rodzicami, wychowawcą, panią Anią i ks. Piotrem udały się do Zakopanego na górską pielgrzymkę szlakiem św. Jana Pawła II.

Dzieci uczestniczyły we Maszy św. w narodowym sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w  Krzeptówkach. Zwiedziły ogród i apartament Ojca Świętego w Księżówce. Następnie udały się na wyprawę celem zdobycia Krupówek skąd podziwiały w pełnym słońcu panoramę Tatr, bowiem pogoda tego dnia była jak marzenie (bezchmurne niebo i wysoka temperatura – prawie 30 stopni). W drodze powrotnej nawiedziły sanktuarium Matki Bożej Gaździny Podhala. Pełni wrażeń  z uśmiechem wróciły do domów.

S.G

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content