loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wycieczka kl. VI do Czarnego Potoku

Wycieczka kl. VI do Czarnego Potoku

17 października 2017r. uczniowie kl. VI udali się na wycieczkę do Czarnego Potoku.
Rankiem wyruszyli pieszo w kierunku Gruszowa, potem przez Szczereż dotarli do Czarnego Potoku. Na miejscu zatrzymali się na odpoczynek przy źródełku, a następnie weszli na chwilę modlitwy do kościoła, w którym znajduje się cudowny obraz Matki Bożej Bolesnej z XVII wieku. Kolejnym etapem była Olszanka, do której dotarli autobusem. Stąd pieszo przeszli na Działy, a potem Wygonem wrócili do szkoły. Przez cały dzień mogli podziwiać piękną, kolorową jesień. Wszystkim dopisywały świetne humory!

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content