loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wycieczka klasy I na Zamczysko w Kadczy

Wycieczka klasy I na Zamczysko w Kadczy

Dnia 22 września 2023 r. uczniowie klasy I z wychowawczynią oraz z panią Anną Karasińską udali się pieszo na Zamczysko w Kadczy.


Droga do wyznaczonego celu nie była łatwa, jednak klasa I poradziła sobie z nią bardzo dobrze. Uczniowie zachwycali się pięknem przyrody oraz krajobrazem, który ich otaczał. Po dotarciu na miejsce zostali oni zapoznani z historią powstania nazwy wsi Kadcza oraz z tym, jaką rolę pełniło Zamczysko wznoszące się na wzgórzu. Był również czas na chwilę odpoczynku oraz zabawy integracyjne. Pomimo zmęczenia, wszyscy wrócili szczęśliwi.

M.D.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content