loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wycieczka krajoznawcza do Krynicy Zdrój

Wycieczka krajoznawcza do Krynicy Zdrój

Korzystając z ostatnich ciepłych dni tej jesieni, uczniowie klas II i III wraz z paniami wychowawczyniami oraz rodzicami wybrali się na wycieczkę krajoznawcza do Krynicy Zdrój. Wycieczka miała miejsce 17 października.

Do Krynicy dotarliśmy pociągiem. Dla wszystkich była to ogromna atrakcja, niektórzy mieli okazję po raz pierwszy podróżować tym środkiem transportu! Kiedy dotarliśmy na miejsce, odwiedziliśmy Muzeum Zabawek oraz Pijalnie. Następnie był czas na ciepły posiłek.

W drogę powrotną także wyruszyliśmy pociągiem. To był wspaniały i niezapomniany czas.

K.Z-Sz.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content