loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wycieczka na Koziarz i Błyszcz

Wycieczka na Koziarz i Błyszcz

18 października 2017r. uczniowie klasy V naszej szkoły byli w tych pięknych, malowniczych miejscach.
Nietrudno tam dotrzeć! Wystarczy podjechać kilka kilometrów busem w Brzynę, a potem godzinka pieszo i już jesteśmy na Koziarzu. Co za widoki z wieży! Każdy dostrzeże Kadczę, pasmo Lubania (a na nim podobną wieżę), Gorc i Tatry. Ile różnobarwnych liści jesienią! Z Koziarza łatwo i krótko idzie się też na Błyszcz. Warto te miejsca zobaczyć. Oto kilka zdjęć z naszej bardzo udanej wycieczki pod opieką pani wychowawczyni i pani Małgosi Klimek.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content