loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wyjątkowe zajęcia integracyjne w naszej szkole

Wyjątkowe zajęcia integracyjne w naszej szkole

19 kwietnia 2023 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne połączone z „Wiosennymi warsztatami plastycznymi”, w którym uczestniczyli uczniowie klasy I i III, dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno, Edukacyjno –Wychowawczego z Ochotnicy Dolnej i przedstawiciele Szkoły Podstawowej z Maszkowic razem z Panią Dyrektor.

Najpierw uczniowie klasy III odtańczyli „Taniec Kwiatów”. Następnie szkoły przekazały Paniom z OREW dary zebrane w ramach zbiórki zorganizowanej przez Pana psychologa w ramach „Światowego Dnia Autyzmu”. Później wszystkie dzieci zrobiły piękną pracę plastyczną „Wiosenna łąka”. Był to też dobry czas na zabawę z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Na koniec dzieci dostały słodki poczęstunek.

Takie spotkania są dobrym czasem uczącym naszych uczniów wrażliwości na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Było widać duże zaangażowanie i radość na twarzach zarówno gości jak i dzieci z naszej szkoły.

Wszystkie te wydarzenia nagrywał i fotografował uczeń klasy VII – Kacper Kurzeja, któremu bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Spotkanie zorganizowali: Pani Anna Karasińska, Barbara Zaremba, Katarzyna Ziaja – Szwarkowska i Artur Petrykowski.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content