loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
Wyjazd do teatru

Wyjazd do teatru

18 grudnia 2019 roku uczniowie klas V i VII wraz z wychowawcami wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Nowego Sącza. Najpierw zwiedzili ruiny zamku (wzniesiony został przez Kazimierza Wielkiego w latach 1350-1360, w miejscu dworzyszcza z czasów lokacji miasta) z Basztą Kowalską oraz znajdujący się obok pięciometrowej średnicy zegar kwiatowy i pomnik sikającego rycerza wzorowany na Manekin Pisie z Brukseli.
Następnie wszyscy udali się na spektakl teatralny „Opowieść wigilijna” w wykonaniu grupy artystycznej MOCNI.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content