loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
X Rocznica Nadania Szkole Imienia

X Rocznica Nadania Szkole Imienia

31 maja 2012 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kadczy obchodzono 10 Rocznicę Nadania Szkole Imienia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

W Mszy Świętej odprawionej w kościele parafialnym w Jazowsku, celebrowanej przez Ks. Proboszcza Mirosława Papiera wspólnie z Ks. Kanonikiem Stanisławem Czerneckim i Ks. Katechetą Zygmuntem Ogórkiem, uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice, dyr. Zespołu Stanisław Szwarkowski, nauczyciele i uczniowie. Wśród gości znalazły się osoby związane z Kadczą i Gminą Łącko: Janusz Klag – Wójt Gminy Łącko, Eugeniusz Zbozień- radny wsi, Jan Kotas – sołtys wsi. Po ceremonii kościelnej Dyrektor wygłosił w szkole krótkie przemówienie, w którym przypomniał postać Patrona Szkoły, dzień w którym odbyło się uroczyste nadanie imienia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz poszczególne rocznice. Następnie uczniowie szkoły zaprezentowali program słowno-muzyczny „10 lat z Prymasem Tysiąclecia”. Na zakończenie uroczystości ks. Zygmunt Ogórek wręczył nagrody finalistom szkolnego konkursu wiedzy o Prymasie oraz konkursu piosenki religijnej. Święto zakończyła dyskoteka dla uczniów.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content