loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
XIII Zjazd Szkolnych Kół Caritas

XIII Zjazd Szkolnych Kół Caritas

4 czerwca 2019r. przedstawiciele naszego SKC wraz z ks. Krzysztofem Ceglarzem oraz Marią Łatką uczestniczyli w XIII Zjeździe Szkolnych Kół Caritas. Do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w PasierbCu przyjechało prawie 2 tysiące wolontariuszy wraz ze swymi opiekunami. Zjazd był okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim zaangażowanym w dzieło chrześcijańskiej Caritas. Wolontariusze uczestniczyli we Mszy Świętej pod przewodnictwem ks. biskupa Leszka Leszkiewicza.
W drugiej części spotkania przy znakomitej pogodzie odbyła się agapa, gry i zabawy z wodzirejami oraz rozwiązanie konkursu ”Nasz Patron – nasz wzór.
Udział w zjeździe utwierdził nas w przekonaniu, że warto pomagać innym.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content