loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
XIV Zjazd Szkolnych Kół Caritas

XIV Zjazd Szkolnych Kół Caritas

Dnia 7 czerwca 2022r. przedstawiciele  Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły z klas VI- VIII wraz z ks. Piotrem Bieś oraz Marią Łatką uczestniczyli w XIV Zjeździe Szkolnych Kół Caritas w Sanktuarium Matki Bożej Zawadzkiej koło Dębicy.

Wolontariusze brali udział w Mszy Świętej pod przewodnictwem Dyrektora Caritas Diecezji Tarnowskiej ks. Zbigniewa Pietruszki. Zjazd był okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim zaangażowanym w dzieło chrześcijańskiej Caritas i do modlitwy o pokój na świecie.

Zasięg działalności SKC dotarł aż na ogarniętą wojną Ukrainę, co przedstawiono w przygotowanych na zjazd plakatach „Nasza pomoc Ukrainie.”

Był też czas na posiłek, gry i zabawy z wodzirejami.

Zjazd zainspirował uczestników pomysłami na szerzenie dobra, miłości i miłosierdzia. Wszyscy wolontariusze zasługują na medal i słowa uznania za szeroko otwarte oczy oraz wrażliwe serce na potrzeby innych.

 

M. Łatka

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content