loader image
Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

Witamy na stronie naszej szkoły!

Zachęcamy do zapoznania się z historią naszej szkoły.

previous arrow
next arrow
Slider
XIX Rocznica Nadania Szkole Imienia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego

XIX Rocznica Nadania Szkole Imienia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego

Dzień Patrona w naszej szkole to ważne wydarzenie nie tylko dla społeczności uczniowskiej, lecz również dla mieszkańców Kadczy.

Święto w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kadczy z okazji XIX Rocznicy Nadania Szkole Imienia Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego rozpoczęło się 28 maja 2021 roku o godz. 10 Mszą św. w Kapliczce Pod Górą w Kadczy w intencji uczniów, rodziców, grona pedagogicznego i pracowników szkoły. W nabożeństwie, które koncelebrował: ks. Piotr Bieś, uczestniczyli mieszkańcy wsi oraz uczniowie i nauczyciele ZSP w Kadczy.

Po Mszy św. został zaprezentowany montaż słowno-muzyczny, przygotowany przez grupę uczniów kl. 7 pod kierunkiem wychowawcy pana Krzysztofa Dudy i pana Piotra Matusiewicza. Młodzież przedstawiła zarys życia oraz najważniejsze przesłania związane z posłannictwem religijnym, obywatelskim i społecznym naszego patrona Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia. Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Stanisław Szwarkowski w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim przybyłym i zwrócił uwagę na postać Prymasa Wyszyńskiego jako drogowskazu na kolejne lata pracy wychowawczej ZSP w Kadczy.

Scroll Up

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content